Tulip Café & Restaurant

Od prvej rannej kávy, cez obed vyberaných chutí, zaslúžený zákusok až po príjemnú večeru s pohárom vína na sklonku dňa – v Tulip Café & Restaurant poznáme mnoho receptov na radostný život.

Tulip Café
& Restaurant

Od prvej rannej kávy, cez obed vyberaných chutí, zaslúžený zákusok až po príjemnú večeru s pohárom vína na sklonku dňa – v Tulip Café & Restaurant poznáme mnoho receptov na radostný život.

Viac

Nárožie Štúrovej a Tallerovej ulice sa už od 50. rokov minulého storočia spája s vychutnávaním kávy a dobrého vína. Kedysi tu sídlila povestná kaviareň Tulipán, kde sa stretávali miestni novinári a intelektuáli. S úcty k tradícii nadväzujeme na gastronomickú pamäť tohto miesta s takmer identickým názvom Tulip Café & Restaurant, no s novou podobou a filozofiou. Vo dvojici, s priateľmi, na pracovnom stretnutí alebo v rámci väčšej spoločenskej udalosti – v Tulip Café & Restaurant je dosť miesta na všetky chutné zážitky.

Za Tulip Café & Restaurant stojí tím ľudí, ktorý sa pozorne stará o chuťovú, ale aj vizuálnu stránku podávaných jedál a nápojov. Základ tvorí dlhoročné know-how šéfkuchára Andreja Zedníčka a jeho svieže interpretácie pokrmov z celého sveta. V stálej ponuke sú však aj obľúbené klasické varianty slovenskej kuchyne.

Tulip Café & Restaurant
Virtuálna prehliadka

Raňajky

Tulip Café & Restaurant je skvelým miestom na štart do nového dňa. Raňajky majú byť bohaté a taká je aj naša ponuka formou bufetu alebo à la carte.

Raňajky

Víno

V Tulip Café & Restaurant sa vo víne vyznáme. Výber je naozaj široký, nájdete tu najlepšie vína od domácich vinárov, ale aj rozsiahlu ponuku vín z Európy a Nového sveta.

Víno

Tulip Café & Restaurant

Otváracie hodiny

Pondelok až piatok
8.00 – 22.00

Cez víkend a sviatok
11.00 – 22.00

Kontakt

Tulip Café & Restaurant
T +421 2 32 17 18 08
M +421 917 984 309
reservations@rosethotel.sk

Rezervovať Garancia najnižšej ceny

Vitajte v koncepte Roset Hotel & Residence.

Vážení hostia,

Dovoľte nám Vás informovať, že na základe nariadení vydaných vládou Slovenskej republiky z 31. Decembra 2020 bude náš hotel uzavretý do 30. Apríla 2021 kvôli šíriacemu sa vírusu Covid 19.

Radi Vás budeme informovať o aktuálnych zmenách na našej stránke alebo telefonicky na čísle +421 917 373 209

Tešíme sa na skoré pobyty v našom jedinečnom koncepte Roset Hotel & Residence.