Cesta k nám

Roset Hotel & Residence určite nájdete ľahko. Pozrite si však naše tipy, ako sa k nám dostať rôznymi dopravnými prostriedkami.

Cesta k nám

Roset Hotel & Residence určite nájdete ľahko. Pozrite si však naše tipy, ako sa k nám dostať rôznymi dopravnými prostriedkami.

Letecky

Z letiska Bratislava: autobusom č. 61, výstup na zastávke Račianske mýto, prestup na električku č. 3, výstup na zastávke Šafárikovo námestie, potom peši po Štúrovej ulici.

Z letiska Viedeň-Schwechat: nástup na zastávke Slovak Lines pred hlavným letiskovým terminálom, výstup na autobusovej stanici Mlynské Nivy, prestup na autobus č. 70, výstup na zastávke Malá scéna, napokon peši na Šafárikovo námestie a Štúrovu ulicu.

Autom

Hotelové parkovisko je na Gajovej ulici priamo oproti hotelu. Zaparkovať môžete aj na vyhradených parkovacích miestach na Tallerovej ulici. Náš personál sa postará o bezpečný presun vášho auta na parkovisko. Informujte nás, prosím, ak si prajete využiť hotelové parkovanie, aby sme vám rezervovali miesto.

Vlakom

Z Hlavnej stanice: električkou č. 1, výstup na zastávke Šafárikovo námestie, potom peši po Štúrovej ulici.

Zo železničnej stanice Petržalka: autobusom č. 99, výstup na zastávke Farského, prestup na električku č. 1, výstup na zastávke Šafárikovo námestie, potom peši po Štúrovej ulici.

Autobusom

Z autobusovej stanice Mlynské Nivy: autobusom č. 70, výstup na zastávke Malá scéna, peši na Šafárikovo námestie a Štúrovu ulicu.

Loďou

Dunajský prístav je od Roset Hotel & Residence vzdialený iba pár minút chôdze.

Limousine servis

Bude nám potešením rezervovať vám transfer do Roset Hotel & Residence a späť.

Potrebujete poradiť s cestou, parkovaním, alebo si prajete odvoz limuzínou?

Zavolajte nám na +421 917 373 209 alebo napíšte na

Rezervovať Garancia najnižšej ceny