Svadby

Atmosféra našich priestorov je výnimočná a také budú aj chvíle spojené s oslavou vašej svadby.

Áno, beriem

Atmosféra našich priestorov je výnimočná a také budú aj chvíle spojené s oslavou vašej svadby.

Svadby
Svadby

Najkrajšie miesto

Roset Hotel & Residence sídli v krásnej secesnej budove, ktorá je ozdobou Štúrovej ulice. Noblesné sú aj spoločenské priestory, kde sa duch dávnych čias jemne snúbi s moderným mestským štýlom.

Vybrať si môžete zo štyroch priestorov

Tulip Café & Restaurant je dobrou voľbou pre väčšie svadobné hostiny (max. do 50 hostí). Pri kozube to môže byť naozaj romantické.

Salónik Tulip so vznešenou štukovou výzdobou je prepojený s Tulip Café & Restaurant. Možno ho využiť samostatne (max. do 22 osôb) alebo ako cateringovú miestnosť.

Rhapsody má charakter klenutej pivnice s neobyčajne luxusnou atmosférou pre približne 30-člennú spoločnosť. Pri usporiadaní stolov v tvare I alebo T, ponúka kapacitu pre 26 osôb.

Atrium je jedinečný veľkorysý priestor, ktorý vznikol presklením nádvoria. Elegantný interiér naplnený denným svetlom je vhodný na svadby s kapacitou do 40 hostí.

Svadobná hostina

Láska ide cez žalúdok a svadobná hostina u nás to plne dokazuje. Šéfkuchár Tulip Café & Restaurant Andrej Zedníček pozná všetky slávnostné ingrediencie a spolu s tímom pripraví menu, na aké budete ešte dlho spomínať.

Dobrý plán

Radi vám pomôžeme naplánovať každý detail svadobnej slávnosti. Dekorácie, kvety, stolovanie, výber najlepších lahôdok a nápojov – je toho veľa, čo treba premyslieť. Využite naše cenné skúsenosti. Ak už máte konkrétnu predstavu, pošlite nám jej náčrt alebo základné požiadavky. Pripravíme vám ponuku na mieru.

Bonus

Rezervovať Garancia najnižšej ceny

Opäť vás radi privítame!

Milí hostia,

Pripravili sme pre vás špeciálne ceny pre váš dlhodobý pobyt: od 1.350, -EUR / mesačne.

Viac informácii:+421 917 373 209, reservations@rosethotel.sk. 

Tulip Café a Restaurant ostávajú zatvorené až do odvolania.

Tešíme sa na vašu návštevu!